ÜNVAN

İSİM SOYİSİM

TEL NO

 

 

 

 

 

 VALİ

 

VALİ

YAVUZ SELİM KÖŞGER

0426 213 10 01

 

 

 

 

 

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ ÜYELERİ

 

BİNGÖL MİLLETVEKİLİ

CEVDET YILMAZ

 

 

BİNGÖL MİLLETVEKİLİ

ENVER FEHMİOĞLU

 

 

BİNGÖL MİLLETVEKİLİ

HİŞYAR ÖZSOY

 

 

 

 

 

 

GENERAL VE AMİRAL, GARNİZON KOMUTANI

 

49. KOMANDO TUGAY KOMUTANI VE GARNİZON KOMUTANI

PİYADE ALBAY ERSİN ALTAY

0426 213 74 73 - 60 67

 

 

 

 

 

BELEDİYE BAŞKANI

 

BELEDİYE BAŞKANI

YÜCEL BARAKAZİ

0426 213 10 23 - 45 06

 

 

 

 

 

CUMHURİYET BAŞSAVCISI, ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI, ÜNİVERSİTE REKTÖRÜ, BARO BAŞKANI

 

CUMHURİYET BAŞSAVCISI

AHMET BEKTAŞ

0426 213 23 89

 

ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ ADALET KOMİSYONU BAŞKANI

ALİ KARA

0426 213 11 66

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ

PROF.DR.İBRAHİM ÇAPAK

0426 213 00 07

 

BARO BAŞKANI

ABDULLAH ALAKUŞ

0426 214 49 40

 

 

 

 

 

VALİ YARDIMCILARI, KAYMAKAMLAR, İL GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ, İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI VE İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI

 

VALİ YARDIMCISI

CEVAT GÜN

0426 213 10 02

 

VALİ YARDIMCISI

TUNAHAN ÇİL

0426 213 10 02

 

ADAKLI KAYMAKAMI

ZAFER YİĞİT

0426 611 22 27

 

GENÇ KAYMAKAMI

HASAN HÜSEYİN VURAL

0426 411 35 15

 

KARLIOVA KAYMAKAMI

LEVENT YETGİN

0426 511 20 04

 

KİĞI KAYMAKAMI

TANER BOLAT

0426 311 20 01

 

SOLHAN KAYMAKAMI

FATİH OKUMUŞ

0426 711 20 02

 

YAYLADERE KAYMAKAM V.

İBRAHİM HALİL TOPRAK

0426 341 22 24

 

YEDİSU KAYMAKAMI

SALİH KALKAN

0426 371 71 71

 

İL JANDARMA KOMUTANI

ALBAY HAKAN BAYER

0426 213 50 33

 

İL EMNİYET MÜDÜRÜ

METİN AKAY

0426 213 10 04

 

İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI

YAŞAR DEMİR

 

 

ADAKLI İLÇE BELEDİYE BAŞKANI

ZEKİ IŞIK

0426 611 22 51

 

GENÇ İLÇE BELEDİYE BAŞKANI

HADİ TOPRAKTAN

0426 411 25 84

 

KARLIOVA İLÇE BELEDİYE BAŞKANI

VEYSİ BİNGÖL

0426 511 20 06

 

KİĞI İLÇE BELEDİYE BAŞKANI

YILMAZ GÜNDÜZ

0426 311 20 05

 

SOLHAN İLÇE BELEDİYE BAŞKANI

ABDULHAKİM YILDIZ

0426 711 24 41

 

YAYLADERE İLÇE BELEDİYE BAŞKANI

SABRİ AKYÜREK

0426 341 20 05

 

YEDİSU İLÇE BELEDİYE BAŞKANI

SALİH UÇAN

0426 371 70 05

 

 

 

 

 

ÜNİVERSİTE REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI VE YÜKSEK OKUL  MÜDÜRLERİ

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI

PROF. DR. HASAN ÇİFTÇİ

0426 216 00 01

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI

PROF. DR. HAKAN OLGUN

0426 216 00 01

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERİ

DOÇ. DR. ABDULLAH TAŞKESEN

0426 216 00 07

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKAN V.

PROF. DR. İBRAHİM ÇAPAK

0426 216 00 07

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKAN V.

PROF. DR. MEHMET ÇİFTÇİ

0426 216 00 31

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ DEKAN V.

PROF. DR. RAMAZAN MERAL

0426 216 00 30

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKAN V.

PROF. DR. AHMET GÜRBÜZ

0426 216 00 17

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKAN V.

PROF. DR. HAKAN OLGUN

0426 216 00 05

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ DEKAN V.

PROF. DR. ALİ İNAN

0426 216 00 32

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ DEKAN V.

PROF. DR. ABDURRAHMAN GÜL

0426 216 00 27

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DEKAN V. PROF. DR. İSKENDER DEMİRKOL 0426 216 00 40  

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ

PROF. DR. İ. YASİN ERDOĞAN

0426 216 00 12/ 2018

 

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ

DOÇ. DR. YAŞAR BAŞ

0426 216 00 12/ 2023

 

YAŞAYAN DİLLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ

PROF. DR. ORHAN BAŞARAN

0426 216 00 12/ 2014

 

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ

PROF. DR. RAMAZAN SOLMAZ

0426 216 00 12/ 3090

 

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ

PROF. DR. MEHMET AYÇİÇEK

0426 216 00 12/ 4074

 

YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ

YRD. DOÇ. DR. AHMET KAYINTU

0426 216 20 27

 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ

YRD. DOÇ. DR. A. ŞÜKRÜ BENGÜ

0426 216 00 12/ 4063

 

GENÇ MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ

DOÇ. DR. RIDVAN POLAT

0426 216 00 09

 

SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ

YRD. DOÇ. DR. MEHMET ÖZGER

0426 215 00 18

 

SOLHAN SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ

DOÇ. DR. YUNUS ESEN

0426 216 00 12/ 3801

 

BEDEN EĞİTİMİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU MÜDÜR V.

DOÇ. DR. ABDULLAH TAŞKESEN

0426 216 00 12/ 3412

 

 

 

 

 

 HAKİMLER VE SAVCILAR

 

HAKİM

CÜNEYT AZAP

0426 213 42 41

 

HAKİM

CEYDA AKDOĞAN

0426 213 42 41

 

HAKİM

EMRE YILDIZ

0426 213 42 41

 

HAKİM

HAMZA ZENGİN

0426 213 42 41

 

HAKİM

İLKER KADİR KORKMAZ

0426 213 42 41

 

HAKİM

İBRAHİM AKÇER

0426 213 42 41

 

HAKİM

ALİ ÇELİK

0426 213 42 41

 

HAKİM

VEDAT BIKMAZ

0426 213 42 41

 

HAKİM

RASİM İNANÇOĞLU

0426 213 42 41

 

CUMHURİYET SAVCISI

UĞUR ÖZCAN

 

 

CUMHURİYET SAVCISI

MUSTAFA SOYTÜRK

 

 

CUMHURİYET SAVCISI

ZİYA BURAK GÜRGAH

 

 

CUMHURİYET SAVCISI

ÖKKEŞ ALPASLAN KARCI

 

 

CUMHURİYET SAVCISI

SERKAN GÜLTEKİN

0426 213 42 41

 

CUMHURİYET SAVCISI

 

0426 213 42 41

 

 

 

 

 

İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TBMM’DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL BAŞKANI

YILMAZ SEVEN

0426 215 05 25

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL BAŞKANI

AHMET BAZENCİR

0426 213 15 46

 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL BAŞKANI

NİZAMETTİN ALAS

0426 213 49 84

 

HALKLARIN DEMOKRAT PARTİSİ İL BAŞKANI

BAŞAK AYDOĞDU

0426 214 58 54

 

 

 

 

 

BAŞBAKANLIK VE BAŞBAKAN YARDIMCILIKLARI

 

İL MÜFTÜSÜ

MECİT CAN

0426 214 42 13

 

İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ

M. EMİN BOĞATEKİN

0426 213 50 48 - 13 59

 

 

 

 

 

ADALET BAKANLIĞI

 

KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRÜ

MEHMET BÜLENT GÜRCAN

0426 232 72 02

 

DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRÜ

MUSTAFA ÇELİK

0426 213 20 81

 

 

 

 

 

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

 

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜR V.

MEHMET EMİN ÇAKAN

0426 213 15 40

 

SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜR V.

METİL ATILGAN

0426 213 39 06

 

 

 

 

 

BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI

 

BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ

M. MESUT İLHAN

0426 214 00 06 - 213 10 90

 

ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRÜ V.

NURULLAH ÇİFTÇİ

0426 214 52 52

 

KOSGEB İL MÜDÜRÜ

NACİ ÖZDEMİR

 

 

 

 

 

 

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI

 

ÇALIŞMA VE  İŞ-KUR İL MÜDÜRÜ  

HALİS ERDOĞAN

0426 213 21 99

 

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRÜ

MUZAFFER ÇAKAR

0426 214 12 19 - 213 14 37

 

 

 

 

 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ

RASİM BULUÇ

0426 213 11 34

 

KADASTRO MÜDÜRÜ

SÜLEYMAN YURTSEVER

0426 280 10 36

 

TAPU SİCİL MÜDÜRÜ

SEDAT YAKUPHANOĞLU

0426 280 10 00

 

 

 

 

 

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI

 

FEDAŞ MÜDÜRÜ

 YUSUF ZİYA ALTUNCU

0426 213 64 83

 

 

 

 

 

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

 

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ

ERDAL ARIKAN

0426 213 80 28

 

BİNGÖL KREDİ VE YURTLAR İL MÜDÜRÜ

AHMET HASANOĞLU

0426 213 89 67

 

 

 

 

 

GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI

 

GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRÜ

MEHMET YILDIRIM

0426 213 38 85 - 10 25

 

 

 

 

 

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI

 

TİCARET İL MÜDÜRÜ

ABDULVAHAP TANIK

0426 213 10 93

 

ET-SÜT KURUMU KOMBİNE MÜDÜRÜ

BURHAN COŞKUN

0426 232 70 23

 

 

 

 

 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

 

İL ÖZEL KALEM MÜDÜR V.

GÜRHAN KAYA

0426 213 10 01 - 19 58 - 214 68 10

 

İL ÖZEL İDARE GENEL SEKRETERİ

MEHMET IŞIK

0426 213 12 27 - 33 92

 

İL İDARE KURULU MÜDÜRÜ

NEBİYE YURTSEVER

0426 213 55 67

 

İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜRÜ

MAHMUT KORKUTATA

0426 213 55 65

 

İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ

ZEKİYE UĞURLU

0426 213 12 37

 

İL DERNEKLER MÜDÜRÜ

NEVZAT DENİZ

0426 214 60 43

 

İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜR V.

EMRE SARIÇAYIR

0426 213 65 55

 

İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRÜ

MURAT GÜVEN

0426 213 23 88

 

İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

SADRETTİN DİNLER

0426 213 18 90

 

İL SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRÜ

METİN ATILGAN

0426 213 10 02

 

İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRÜ

MURAT ATİLLA

0426 214 00 22

 

HUKUK İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ

MAKBULE ÇELİKAL

0426 213 10 02

 

112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ MÜDÜRÜ

MEDENİ AMİL

0426 213 10 02

 

İDARİ HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRÜ

FERDİ ÇABUK

0426 213 10 02

 

KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ MÜDÜRÜ

İSMAİL SOLMAZ

0426 213 18 96

 

BİLGİ İŞLEM ŞUBE MÜDÜR V.

AHMET BURTAŞKIRAY

0426 213 18 9

 

 

 

 

 

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

 

 İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ

KASIM BARMAN

0426 213 18 26

 

 

 

 

 

MALİYE BAKANLIĞI

 

 DEFTERDAR

MESUT AKBULUT

0426 213 10 05 - 06

 

 

 

 

 

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

 

 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

KADRİ ENGİN

0426 213 41 43 - 10 19

 

 

 

 

 

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI

 

METEOROLOJİ MÜDÜRÜ

M. ZEKİ TEKEN

 

 

DSİ 94. ŞUBE MÜDÜRÜ

ZEKİ ERDEM

0426 213 13 43

 

BİNGÖL ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ

HÜSEYİN TAŞAR

0426 213 10 31

 

ORMAN VE SU İŞLERİ MÜDÜR V.

ALİ ÖZCE

0426 213 44 68

 

 

 

 

 

SAĞLIK BAKANLIĞI

 

 İL SAĞLIK MÜDÜRÜ

DR. SÜLEYMAN BUDUNOĞLU

0426 213 35 28

 

 KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ

DR. HASAN BAYINDIR

0426 213 47 17

 

 İL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRÜ

DR. VEDAT SÖYİLER

0426 214 01 04

 

 

 

 

 

ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI

 

HAVALİMANI MÜDÜRÜ

MAHMUT ARABOĞA

0426 215 04 01

 

KARAYOLLARI 84.ŞUBE ŞEFİ

EMRULLAH METİN

0426 213 10 32

 

P.T.T. BAŞMÜDÜRÜ

ABDULLAH TAŞDELEN

0426 213 34 34 - 10 79

 

TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRÜ

ÜMİT ORAK
555 10 01 - 02

 

 

 

 

 

RESMİ  BANKA MÜDÜRLERİ

 

T.C.ZİRAAT BANKASI MERKEZ ŞUBESİ MÜDÜRÜ

EMİN ANUK

0426 213 10 09

 

 
T.C.ZİRAAT BANKASI KÜLTÜR ŞUBESİ MÜDÜRÜ
 
NEVZAT GÜRBÜZ 0426 216 06 03  

VAKIFLAR BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ

DİYETTİN DEMİRELLİ

0426 213 25 82

 

HALK BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ

HARUN PÜRMÜZ

0426 213 11 58

 

 

 

 

 

T.B.M.M.'DE TEMSİL EDİLMEYEN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI

 

SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI

ABDULSELAM SAVCI

 

 

HÜR DAVA PARTİSİ İL BAŞKANI

HAMDULLAH TASALI

 

 

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL BAŞKANI

MUAMMER ÇOLAKOĞLU

 

 

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ İL BAŞKANI

ABDULLAH OĞUZHAN

 

 

ALTERNATİF PARTİ İL BAŞKANI

ABDULKERİM KAYA

 

 

DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANI

MEHMET KETE

 

 

DAMOKRATİK SOL PARTİ İL BAŞKANI

ORHAN AŞIK

 

 

EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ İL BAŞKANI

İBRAHİM HALİL TUNCA

 

 

GENÇ PARTİ İL BAŞKANI

YAŞAR GÜNDOĞDU

 

 

KURTULUŞ PARTİSİ İL BAŞKANI

İHSAN HARMANCI

 

 

HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ İL BAŞKANI

AYDIN HASAR

 

 

MİLLİYETÇİ MUHAFAZAKAR PARTİ İL BAŞKANI

ÖMER HATISARU

 

 

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANI

BEDRİ EKİN

 

 

TÜRKİYE MÜDAFAA-İ HUKUK PARTİSİ İL BAŞKANI

HİKMET EYTMİŞ

 

 

 

 

 

 

İL GENEL MECLİS ÜYELERİ

 

BİNGÖL MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ

BAHATTİN KETBOĞA

0426 213 12 27

 

BİNGÖL MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ

MAHMUT BUDAK

0426 213 12 27

 

BİNGÖL MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ

HASAN BASATEMUR

0426 213 12 27

 

BİNGÖL MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ

MAHMUT BÜRLÜKKARA

0426 213 12 27

 

BİNGÖL MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYESİ

AYDIN KARA

0426 213 12 27

 

GENÇ İL GENEL MECLİS ÜYESİ

YAŞAR DEMİR

0426 213 12 27

 

GENÇ İL GENEL MECLİS ÜYESİ

ARİF ANDİÇ

0426 213 12 27

 

GENÇ İL GENEL MECLİS ÜYESİ

SELAHATTİN ATAN

0426 213 12 27

 

ADAKLI İL GENEL MECLİS ÜYESİ

ZİYA ÖZDEMİR

0426 213 12 27

 

ADAKLI İL GENEL MECLİS ÜYESİ

HÜSEYİN SAYDAM

0426 213 12 27

 

KARLIOVA İL GENEL MECLİS ÜYESİ

SELAHATTİN ALTIN

0426 213 12 27

 

KARLIOVA İL GENEL MECLİS ÜYESİ

AHMET TATLI

0426 213 12 27

 

KARLIOVA İL GENEL MECLİS ÜYESİ

ŞAHBEDİN KARTAL

0426 213 12 27

 

KİĞI İL GENEL MECLİS ÜYESİ

ABUZER SOYDEMİR

0426 213 12 27

 

KİĞI İL GENEL MECLİS ÜYESİ

AHMET GÜRÇAY

0426 213 12 27

 

SOLHAN İL GENEL MECLİS ÜYESİ

M. SELİM DEĞER

0426 213 12 27

 

SOLHAN İL GENEL MECLİS ÜYESİ

TAYYİP KAYA

0426 213 12 27

 

SOLHAN İL GENEL MECLİS ÜYESİ

ABDURRAHİM SAYILI

0426 213 12 27

 

YAYLADERE İL GENEL MECLİS ÜYESİ

ABDULAZİZ ÇİÇEKÇİ

0426 213 12 27

 

YAYLADERE İL GENEL MECLİS ÜYESİ

AZİZ ÖRDEK

0426 213 12 27

 

YEDİSU İL GENEL MECLİS ÜYESİ

SEDAT UÇAR

0426 213 12 27

 

YEDİSU İL GENEL MECLİS ÜYESİ

CEMAL ADIBELLİ

0426 213 12 27

 

 

 

 

 

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

VEYSEL KOÇ

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

HALİM SUGÜ

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

SABRİ ALKIŞ

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

AHMET KORKUTATA

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

MEHMET BOĞATEKİN

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

FEYZA BAŞAK KOÇ

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

SELAHATTİN DEMİREL

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

MEHMET BUYANKARA

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

ARİF BAYNAL

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

ABDULHAMİT AKARCA

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

RAGIP ATALA

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

ŞAHİN ÇAKAR

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

NİHAT KAYA

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

FADIL KORKMAZ

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

MEHMET SALİH AKBANA

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

YILMAZ KÜÇÜKHAZAR

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

MURAT AYHAN

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

MURAT ŞANLI

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

GÜLCAN AYDIN

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

ASİM DİLBAZ

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

CİHAT YILDIRIM

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

SELAHATTİN BURKANKULU

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

MEHMET HADİ KORKUTATA

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

TÜRKAN KİŞİN

0426 213 12 18

 

BİNGÖL BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ

AYDIN BÜRÇÜN

0426 213 12 18

 

 

 

 

 

MESLEKİ, TİCARİ VE SANAYİ ODA VE KURULUŞ TEMSİLCİLERİ

 

TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI

MAHMUT AYAS

0426 213 31 63

 

ESNAF VE SANKATKARLAR ODASI BİRLİK BAŞKANI

ALİ BAYRAM

0426 213 38 83

 

ZİRAAT ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI

MUSTAFA KARAASLAN

0426 213 44 53

 

 

 

 

 

BASIN KURULUŞLARI

 

GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI

YUNUS BOZTİMUR

 

 

BİNGÖL GAZETESİ

SELAHATTİN MOLLAOĞLU

0426 213 11 05 - 19 07

 

BİNGÖL'ÜN SESİ GAZETESİ

GÖKHAN KAYA- KENAN SAĞDIÇ

0426 214 50 64 - 63 30

 

BİNGÖL KENTHABER GAZETESİ

HÜSEYİN KAYA

0426 214 10 80 - 74 57

 

BİNGÖL OLAY GAZETESİ

ABDULLAH ÇELİK

0426 214 04 14

 

HABER12 GAZETESİ

MURAT ÇAKA

0426 214 00 88 - 14 84

 

BİNGÖL ONLİNE GAZETESİ

BİNGÖL ONLİNE BİLİŞİM HİZMETLERİ BASIN YAYIN TİC. SN. LTD. ŞTİ.

0426 214 67 67 - 213 48 48

 

ÇAPAKÇUR GAZETESİ

MAHMUD ARDA

0426 213 13 47

 

BİNGÖL SÜRMANŞET GAZETESİ

MAHFUZ DEMİR

0543 213 43 67

 

AJANS 12 GAZETESİ

NURGÜL AKTEKİN

0426 213 27 27

 

 

 

 

 

ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ

 

AKBANK MÜDÜRÜ

GÜRKAN CABBAS

0426 213 10 95

 

İŞ BANKASI MÜDÜRÜ

ERDAL YOLCULAR

0426 213 13 12

 

DENİZBANK MÜDÜRÜ

HIDIR YETİK

0426 213 50 20

 

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI MÜDÜRÜ

AHMET AYTEKİN

0426 214 15 23

 

GARANTİ BANKASI MÜDÜRÜ

HALİL İBRAHİM KÜRÜM

0426 219 03 00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAMU YARARINA ÇALIŞAN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI

 

TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ ŞUBE BAŞKANI

MEHMET SAVAŞ

0426 213 21 27

 

TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ KARLIOVA ŞUBE BAŞKANI

YADİN NUSRETOĞLU

 

 

TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ KİĞI ŞUBE BAŞKANI

MEHMET ASLAN

 

 

TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ SOLHAN ŞUBE BAŞKANI

EŞREF CANLI

 

 

ALTI NOKTA KÖRELER DERNEĞİ ŞUBE BAŞKANI

MÜCAHİT KORKUTATA

0426 213 89 59

 

TÜRKİYE EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ ŞUBE BAŞKANI

TAYYİP ERSÖZ

 

 

TÜRK HAVA KURUMU ŞUBE BAŞKANI

AHMET KITAY

0426 213 25 93

 

İLİM YAYMA CEMİYETİ DERNEĞİ BİNGÖL ŞUBE BAŞKANI

NİHAT KORLAELÇİ

 

 

TÜRKİYE BEYAZAY DERNEĞİ BİNGÖL ŞUBESİ

SEMA KIRMIZIKAYA

0426 213 57 50

 

TÜRKİYE YEŞİLAY CEMİYETİ ŞUBE BAŞKANI

EMİN KARACA

 

 

TEMA VAKFI BİNGÖL TEMSİLCİSİ

CUMA KARAARSLAN

0426 213 25 65 - 64 - 63

 

TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI BİNGÖL TEMSİLCİSİ SUAT ÇİÇİN    

05/05/2012 Tarih ve 28283 Sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan "Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği"nin Ekinde yer alan "1 SAYILI LİSTE" (BAŞKENT DIŞINDAKİ İLLERDE TEBRİKATA GİRİŞ SIRASI)’ye göre düzenlenmiştir.

 

Not: (Son Güncelleme 11 NİSAN 2017) Değişiklikleri Bingöl Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne ait bingolbasin@hotmail.com adresine göndermeniz önemle rica olunur